Latające Psy 2017. Tribute to Melissa Heeter.


W sezonie 2016 nasze dogfrisbowe parki we Wrocławiu, Poznaniu, Sopocie i Warszawie były arenami eksperymentu - wprowadzenia do Polski (ba - Europy) nowej formuły rozgrywania zawodów. UpDog został bardzo dobrze przyjęty i na widowni, i w środowisku zawodników. Spłynęło do nas wiele konstruktywnych uwag, z których wyciągniemy wnioski na przyszłość.

Zapraszamy serdecznie na Zawody Latających Psów 2017. Królować będzie podczas nich formuła UpDog, jednak jedne zawody będą odstępstwem od tej reguły.

Memoriał Melissy Heeter /Tribute to Melissa/ taką nazwę zyskają zawody Latających Psów rozgrywane we Wrocławiu. Melissa odeszła od nas we wrześniu po długiej i ciężkiej chorobie. W maju 2017 minie 10 lat gdy odwiedziła Polskę po raz pierwszy, gdzie, właśnie we Wrocławiu, sędziowała zawody DCDC i prowadziła pierwsze seminarium sędziowskie. Gościliśmy Ją w naszym kraju wielokrotnie, Jej wkład w rozwój dogfrisbee w Polsce i na świecie jest nie do przecenienia.

Dwie konkurencje memoriałowe, SuperOpen Freestyle i Super-Pro Toss & Fetch będą kwalifikacjami do Mistrzostw Świata USDDN rozgrywanymi w październiku 2017 w Cartersville /USA/.

fotografia: Tomasz Mońko


Uwaga ważne!
Ostatnie posty